Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Výtvarníci v uliciach mesta Vytlačiť
 

DSC_7263.jpgNa začiatok mája bolo naplánované podujatie s názvom Výtvarný plenér – Výtvarníci v uliciach mesta. Počasie podujatiu neprialo a umelci mohli tvoriť len v interiéri.

Podujatia sa zúčastnili výtvarníci z regiónu, združení  v klube Arte relax, konkrétne Zdenka Švihlíková, Terézia Sárincová, Ľubomír Zdurienčík, Ivan Pohanka, Tibor Hladký, Marianna Vrábelová, Katarína Tomanová, Viliam Schmidbauer, Erika Várošová, Božena Sláviková, Ľubica Vlková a Alena Teicherová. Na záver plenéru sa uskutočnila pracovná vernisáž. Tej sa zúčastnila aj primátorka mesta  a v príhovore poďakovala všetkým výtvarníkom za  krásne diela, z ktorých mnohé budú zdobiť priestory mestského úradu.

Príjemnú atmosféru vernisáže umocnil aj kultúrny program zo ZUŠ v Trenčianskych Tepliciach. Obrazy s tematikou Trenčianskych Teplíc poskytol aj výtvarník Stanislav Miko, ktorý sa osobne nemohol zúčastniť plenéru.

Veríme, že v druhej polovici roka výtvarníci Trenčianske Teplice znova navštívia a počasie bude priať tejto krásnej a originálnej akcii.


 
 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka