Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Trojdňové parkovanieVytlačiť
 

PARKING.pngOznam pre návštevníkov mesta a pre osoby poskytujúce ubytovanie na území mesta v zmysle VZN č. 9/2016

Dňa 11.5. 2017 nadobudol účinnosť Dodatok č. 1 k VZN č. 8/2016 o dočasnom parkovaní motorových vozidiel na miestnych komunikáciách na území mesta Trenčianske Teplice (ďalej len „VZN o parkovaní“), ktoré umožňuje návštevníkom mesta zakúpiť si zvýhodnené, tzv. „trojdňové parkovanie“ za cenu 10 €. Je to parkovanie na dobu 72 po sebe nasledujúcich hodín od momentu, kedy je parkovné uhradené.

V zónach plateného parkovania si môže návštevník zakúpiť parkovné na tri za sebou nasledujúce dni týmito spôsobmi:

  • priamo v parkovacom automate navolením možnosti „trojdňové parkovanie“ (cena je 10 €) alebo
  • zakúpením trojdňovej parkovacej karty – „3PK“ (cena je 10 €) priamo u poskytovateľa ubytovania, ak službu predaja 3PK poskytuje alebo
  • zakúpením trojdňovej parkovacej karty – „3PK“ (cena je 10 €) v priestoroch Turisticko-informačnej kancelárie, ktorá sa nachádza v centre mesta na Kúpeľnom námestí.

Ak má poskytovateľ ubytovania ambíciu poskytovať službu pre svojho ubytovaného hosťa - predaj 3PK priamo vo svojom ubytovacom zariadení, je v tomto prípade povinný postupovať v zmysle Článku II, bodu 10 VZN o parkovaní a uzavrieť s mestom Mandátnu zmluvu na predaj 3PK.

V prípade nejasností, alebo podrobnejšie informácie vám budú poskytnuté prostredníctvom mailovej adresy mesto@teplice.sk


 
 

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka