Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Slávnostné stretnutie učiteľovVytlačiť
 

DSC_8074.jpgV mesiaci marec na Deň učiteľov si každoročne pripomíname odkaz velikána svetovej pedagogiky J. A. Komenského a vraciame sa k jeho myšlienkam, aby sme vzdali poctu jednému z najušľachtilejších povolaní a to povolaniu učiteľa. Pri tejto príležitosti  mesto aj tento rok pripravilo pre učiteľov slávnostné stretnutie v príjemnom prostredí kaviarne Kursalon, aby si aj takýmto spôsobom uctilo prácu učiteľov. Pozvanie na stretnutie prijali pedagógovia Základnej školy A. Bagara, Materskej školy, Základnej umeleckej školy, Súkromného športového gymnázia, ale aj pedagógovia, ktorí pracovali v školstve a v súčasnosti sú už v dôchodkovom veku.

Primátor Štefan Škultéty všetkým prítomným učiteľom poďakoval za ich prácu pri vzdelávaní a výchove mladej generácie, ktorá si vyžaduje  každodennú dávku trpezlivosti. Ďakovný list za pedagogickú činnosť si z rúk primátora a jeho zástupkyne Moniky Pšenčíkovej prevzali Mgr. Lýdia Pažítková, ktorá pracuje v školstve 25 rokov ako kvalifikovaná učiteľka 1. stupňa a Anna Ščasnovičová, DiS.art., ktorá pôsobí ako hudobný pedagóg v ZUŠ 33 rokov. Ocenenie za dlhoročné výsledky vo výchovno-vzdelávacom procese a zodpovedné vedenie školy si odniesol Mgr. Jozef Šimún, ktorý pracuje ako pedagóg 36 rokov a vo funkcii riaditeľa Základnej školy A. Bagara pôsobí už tretie funkčné obdobie.

Po slávnostnom programe, v ktorom účinkovali žiaci ZUŠ a ZŠ A. Bagara čakala na prítomných čaša vína s malým občerstvením.


 
 

dnes je: 20.3.2019

meniny má: Víťazoslav, Klaudius

webygroup
ÚvodÚvodná stránka