Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Slávnostné stretnutie pedagógovVytlačiť
 

FotogalériaOdkaz velikána svetovej pedagogiky J. A. Komenského zaznel aj tento rok v kaviarni Kursalon, kde sa konalo slávnostné stretnutie pedagógov pri príležitosti Dňa učiteľov. Pozvanie prijali nielen pedagógovia aktívne pracujúci v školách a školských zariadeniach v Trenčianskych Tepliciach, ale aj pedagógovia, ktorí dlhé roky pracovali v školstve a v súčasnosti sú už na dôchodku.

Primátor Štefan Škultéty všetkým prítomným učiteľom bez rozdielu veku a druhu školy poďakoval za ich prácu pri vzdelávaní mladej generácie. Veď povolanie učiteľa je jedným z najušľachtilejších a ak ho učiteľ vykonáva s nadšením, tak dokáže zapáliť v mladých srdciach túžbu po vedomostiach. Ocenenie a ďakovný list z rúk primátora a zástupkyne primátora Moniky Pšenčíkovej si tento rok prevzali dve učiteľky materskej školy Viera Vitázková, Dagmar Lacíková a jedna učiteľka školského klubu detí Mgr. Eva Unčíková. Všetky tri učiteľky pracujú v školstve viac ako 30 rokov a svoju prácu vykonávajú svedomito a zodpovedne.

Po slávnostnom programe žiakov ZUŠ a žiačok Základnej školy A. Bagara čakalo pozvaných občerstvenie. Počas neho si navzájom vymieňali skúsenosti z práce, ktorá si vyžaduje veľkú mieru pedagogického citu, tvorivého myslenia a obetavosti.


 
 

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka