Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Prvý nočný beh v Trenčianskych Tepliciach prebehol úspešneVytlačiť
 

DSC_5118.JPGUplynulú sobotu, 5. augusta 2017, si v Trenčianskych Tepliciach zmerali svoje sily milovníci bežeckého športu na 1. ročníku Night Runu Trenčianske Teplice – Memoriál Košeckého. Štartovný výstrel zaznel o 21.00 a pretekári sa rozbehli z Kúpeľného námestia po Kúpeľnej ulici okolo historickej dominanty mesta- tureckého kúpeľa Hammam a ďalej do parku, kde sa pri Kursalone otočili a bežali naspäť na námestie, kde bol umiestnený štart a cieľ podujatia.
V desiatich kategóriách súťažilo celkovo 128 bežcov. Seniori bežali okruhy dlhé päť, juniori okruhy dlhé dva kilometre. Pódiové umiestnenia v absolútnom poradí na 5 km obsadili Tomáš Benko z ŠK Achiles Handlová (15:50), Ján Križák z Atletika ŠK Skalica (15:47) a najrýchlejší Miroslav Ilavský z Jogging klubu Dubnica nad Váhom (15:29).
V detských kategóriách (2 km) obsadil tretie miesto absolútneho poradia Martin Daňo zo Sedmerovca (6:52), druhý dobehol Dávid Labo z AK Spartak Dubnica nad Váhom (6:25). Prvé miesto získal Krištof Kocman, takisto z dubnického Spartaku (6:13).
Zo žien sa najvyššie umiestnila Ľubomíra Maníková z AK Spartak Dubnica nad Váhom s časom 16:42, čo jej stačilo na 7. miesto v absolútnom poradí. Medzi žiačkami skončila na celkovom 4. mieste Dáša Štroffeková z BK-MI Trenčín, s časom 8:03.
Víťazi jednotlivých kategórií si okrem športového zážitku odniesli z Trenčianskych Teplíc i vecné ceny. Ďalší ročník teplického Night Runu sa uskutoční opäť v lete 2018.


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Smútočné oznamy

webygroup
ÚvodÚvodná stránka