Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Primátor prezentoval mesto na konferencii v St. PetersburguVytlačiť
 

23848108_1733685106642355_1643696579_o.jpgPrimátor  mesta Štefan Škultéty sa zúčastnil minulý týždeň na medzinárodnej konferencii „International cultural forum“, ktorej súčasťou bola aj sekcia cestovného ruchu.

V rámci tejto sekcii bola Slovenská republika zastúpená len prostredníctvom mesta Trenčianske Teplice.  Obsah vystúpenia primátora mesta bol zameraný  smerom k obnove nášho kultúrneho dedičstva ako nástroja na podporu kúpeľného turizmu.

Počas pobytu Škultéty absolvoval niekoľko bilaterálnych rokovaní s partnermi v Rusku vrátane stretnutia s médiami a   s predstaviteľmi leteckej spoločnosti AEROFLOT. Už tento rok viac ako 400 zamestnancov tejto štátnej spoločnosti strávilo rehabilitačný pobyt v našich kúpeľoch. „ Len konkrétne rokovania a kroky môžu priniesť ruských turistov na Slovensku.

Naučené frázy politikov to však nikdy nebudú. Susediace štáty, a teda naša priama konkurencia, pri lákaní turistov z Ruska je niekedy dva až tri kroky pred nami.“, hovorí o poznatkoch z konferencie primátor mesta.


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Smútočné oznamy

webygroup
ÚvodÚvodná stránka