Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Prieskum dopravného správania pre Plán udržateľnej mobility mesta TrenčínVytlačiť
 

doprava_BA_nowat.jpgV jarných a jesenných mesiacoch tohto roku prebieha v Trenčíne a okolí tzv. prieskum dopravného správania. Prieskum je súčasťou tvorby Plánu udržateľnej mestskej mobility, strategického dokumentu, ktorý určí podobu dopravy v meste a jeho spádovej oblasti na niekoľko ďalších desaťročí.

Cieľom prieskumu dopravného správania je zistiť, za akými aktivitami a akými dopravnými prostriedkami obyvatelia Trenčína a okolia cestujú, koľko strávia cestovaním času a na akú: vzdialenosť cestujú. Aj vďaka týmto informáciám bude mesto môcť plánovať, dopravu tak, aby zodpovedala skutočným potrebám svojich obyvateľov.

Zber dát sa odohráva formou osobných návštev profesionálne vyškolených anketárov, ktorí jú viazaní etickým kódexom a mlčanlivosťou. Vaše odpovede budú slúžiť len pre účely, prieskumu a nebudú dostupné žiadnej tretej strane. Informácie budú vyhodnocované anonymne a nebude tak možné spojiť konkrétnu osobu s konkrétnou odpoveďou.

Prieskum realizuje Centrum dopravného výskumu, v. v. i., v spolupráci s agentúrou SG&C s. r. o..

Ak bude spomedzi 910 náhodne vybraných domácností oslovená práve tá Vaša, prosíme Vás o ústretovosť a vyplnenie dotazníka. Účasťou na prieskume dopravného správania máte jedinečnú možnosť priamo sa podieľať na budúcej podobe dopravy v Trenčíne a jeho okolí!

Ďalšie informácie o prieskume budeme zverejňovať na webových stránkach www.trencin.sk/pum

V prípade otázok k vyplňovaniu dotazníkov a priebehu zberu sa môžete obrátiť na kontaktnú osobu, ktorou je: Viktórie Kováčová, koordinátorka zberu dát Teľ:+420 773 780 828 E-mail: vkovacova@scac.cz

 


 
 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka