Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Prázdniny v Tepliciach využívajú na investície do mestského majetkuVytlačiť
 

20180815_125804.jpgŠkolské prázdniny sú dňami oddychu pre žiakov a študentov, nie však pre školské budovy v Trenčianskych Tepliciach. Budovy materskej školy, základnej školy a základnej umeleckej školy prechádzajú v týchto dňoch úpravami, ktoré majú za cieľ zlepšiť ich energetickú a technickú stránku a vytvoriť príjemnejšie prostredie pre žiakov a personál.

Svoj vzhľad zmení kompletne budova materskej školy. Tu sa okrem výmeny okien na pavilónoch A a B realizuje aj zateplenie budov, ktoré dostanú zároveň úplne nové fasády. Novú zateplenú strechu, presklenie a novú elektroinštaláciu zas dostane spojovacia chodba medzi pavilónmi.

Viacero zmien čaká Základnú školu Andreja Bagara na sídlisku SNP. Kompletne vynovené budú dievčenské i chlapčenské šatne, sprchy a toalety pri telocvični, zrekonštruovaná bude učebňa výtvarnej výchovy a strecha školy dostane novú hydroizoláciu.

Výmena okien na chodbách a skladových priestoroch základnej umeleckej školy ukončí rekonštrukciu okien na učebniach tohto objektu, ktorá začala už v roku 2017.

Nielen školské budovy, ale aj sídlo miestnych dobrovoľných hasičov bude po tomto lete modernejšie. Na tzv. „hasičárni“ sa vymenia okná, vráta  a podlahy v garážach, upravia sa ostenia budovy a odvodní zadná časť objektu, hasiči dostanú nové sprchy.

Všetky investičné akcie sú realizované z prostriedkov Mesta Trenčianske Teplice a z dotácií od štátu.


 
 

dnes je: 23.4.2019

meniny má: Vojtech

webygroup
ÚvodÚvodná stránka