Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Poznáme dátum 4. ročníka Umeleckého festivalu Art in Park v Trenčianskych TepliciachVytlačiť
 

20180621_TT_ARTINPARK_foto_Radovan_Stoklasa_043w.JPGTradícia filmového festivalu bude pokračovať v Trenčianskych Tepliciach aj budúci rok. Už tradične festival doplnia aj ďalšie umelecké časti, ako sú koncerty, divadlo a výtvarné umenie. Podujatie Art in Park sa uskutoční v dňoch 20. 6. - 23. 6. 2019 (štvrtok – nedeľa) a bude určené od detského návštevníka cez mládež, rodiny s deťmi, milovníkov kvalitných filmov, hudby a umenia až po kúpeľných hostí. Festival bude prebiehať  už v zrekonštruovaných priestoroch Kursalonu, v miestnych hoteloch a v Kúpeľnom parku.

Novinkou z dielne Oblastnej organizácie cestovného ruchu Trenčianske Teplice budú tzv. pobytové baličky pre návštevníkov. Balíčky budú  automaticky obsahovať vstupenky na všetky podujatia v rámci Art in Parku. Takýmto spôsobom chce mesto ešte viac zatraktívniť nielen podujatie, ale aj samotnú destináciu.

„Som rád, že po tom, ako odišiel pôvodný filmový festival do Košíc sme dokázali  nielen vymyslieť, ale aj zorganizovať dôstojnú alternatívu. Chceli sme v kultúre pokračovať a rozširovať ju,“ hovorí Štefan Škultéty, primátor mesta. Dnes okrem festivalu mesto spoluorganizuje  v rámci konceptu „Kultúra a noblesa“ sériu podujatí, ktorá v sebe zahŕňa Literárnu jar, Hudobné leto, Divadelnú jeseň a Plesovú zimu.  „Špeciálne som hrdý na to, že  po troch rokoch existencie sme nastavili finančný model tak, že z mestského rozpočtu nebolo potrebné vyčleniť ani jedno euro na tohtoročný festival. Tento trend chceme aj do budúcnosti zachovať,“ dodáva na záver Škultéty.


 
 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka