Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Neverte fámam o rušení autobusových zastávokVytlačiť
 

dron2019-09-05-11h08m38s160.pngV poslednej dobe sa našim mestom šíria informácie, že autobusové zastávky, na ktoré sú ľudia dlhé roky zvyknutí, z tzv. „Zóny stred“ zmiznú. Môžeme sa len domnievať, kto účelovo tieto ,,zaručené" informácie šíri, ale jedno je isté, sú to fámy, ktoré sa vôbec nezakladajú na pravde.

➡️ Mesto Trenčianske Teplice ubezpečuje svojich občanov a návštevníkov, že môžu pokojne ignorovať všetky poplašné správy o rušení autobusových zastávok, pretože tie ostanú v tej istej lokalite, s ktorou sú historicky spojené, ako boli doteraz.

➡️ Jedinou zmenou bude, že sa o pár metrov posunú, a to je všetko.

➡️ Napriek tomu, že v minulosti mesto pod vedením vtedajšieho primátora Štefana Škultétyho predalo strategické pozemky v tzv, „Zóne stred“, a teda aj tie pod autobusovými zastávkami, súčasnému vedeniu mesta sa podarilo dohodnúť s ich terajším vlastníkom, ktorý vlastní aj susedný hotel Panoráma, na 50-ročnom prenájme tej časti „Zóny stred“, na ktorej budú autobusové zastávky umiestnené.

➡️ Cestujúci sa tak budú môcť naďalej prepravovať autobusovou dopravou z miesta „Zóny stred“, ako boli zvyknutí doposiaľ.


 
 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka