Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Na Partizánskej ulici sa na verejný vodovod pripojili rodinné domy, ktoré boli bez napojenia aj viac ako pol storočie od svojho postavenia Vytlačiť
 

dron2019-04-16-15h29m30s280.jpgProces prípravy začal ešte v minulom roku. V auguste 2018 vydal stavebné povolenie Okresný úrad Trenčín, odbor starostlivosti o ŽP, ktorý je príslušným špeciálnym stavebným úradom pre takéto vodné stavby.

Stavbu financuje Mesto Trenčianske Teplice, ktoré dalo správcovi verejného vodovodu – spoločnosti TVK a.s. na osobnom rokovaní s primátorkou mesta vo februári pokyn na realizáciu stavby. Projekt rieši predĺženie vodovodu na Partizánskej ulici až na koniec zastavaného územia mesta o cca 105 m pred posledný objekt vila Marion na pravej strane cesty.

Z tohto vodovodu sa napoja rodinné domy, ktoré sú bez napojenia na verejný vodovod aj viac ako pol storočie od svojho postavenia.   

Popis súčasného stavu :

V ulici Partizánskej je toho času v prevádzke verejný vodovod z materiálu, ktorý je vedený v pravej strane cesty II/516 (smerom na Bánovce nad Bebravou). Vodovod končí pred vjazdom do rodinného domu súp. č. 468/55, ktorý má vodovodnú prípojku. Deväť domov nad týmto vodovodom sú zásobené pitnou vodou z vlastných studní.

Navrhované riešenie :

Projekt rieši predĺženie vodovodu až na koniec zastavaného územia mesta o cca 105m pred posledný objekt vila Marion na pravej strane cesty. Z tohto vodovodu sa napoja rodinné domy až po vilu Marion.  


 
 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka