Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Muzikál Kubo na Kúpeľnom námestíVytlačiť
 

60896274_1057516021105771_7615299069635723264_o.jpgKubo je jednou z filmových a divadelných klasík, ktorú pozná každý Slovák. Je plný čarovných momentov, ktoré postupom času zľudoveli a prenášajú sa z generácie na generáciu. Je skvelé, že Kuba a jeho „Anča, ja mám nožík“ mali možnosť naživo zažiť návštevníci i obyvatelia Trenčianskych Teplíc priamo na Kúpeľnom námestí.

Predstavilo sa viac ako 20 účinkujúcich, z ktorých polovicu tvorili herci a polovicu tanečníci. Stage, scéna i hľadisko boli postavené špeciálne pre túto príležitosť. Veľké poďakovane patrí v tomto prípade trenčianskoteplickým hasičom, ktorí nezištne pomáhali pri ich stavbe i rozoberaní.  

Muzikál plný dynamickej hudby Simi Martausovej a Petra Uličného, folklórnych tancov choreografa Martina Urbana a skvelých dialógov v réžii Ivana Blahuta si získal stovky divákov i v našom meste.  

Prispela k tomu aj teplá augustová noc a vynikajúce výkony účinkujúcich, ktoré boli v niektorých momentoch skvelo improvizované. Výraznou postavou muzikálu bol aj Peter Trník, trenčianskoteplický rodák, ktorý si v závere vyslúžil špeciálne poďakovanie primátorky mesta.

Kuba sme mohli vidieť aj vďaka OOCRTT a KOCR Trenčín región.


 
 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka