Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Mesiac úcty k staršímVytlačiť
 

DSC_2341.JPGMesiac október - Mesiac úcty k starším a jeseň života patria neodmysliteľne k sebe. Tak ako je jeseň umeleckým dielom prírody a ohromuje nás pestrými farbami, tak je krásnym umeleckým dielom aj človek v období jesene života. Tvaroval a formoval ho sám život svojimi starosťami či radosťami.

Mesto v spolupráci so Základnou organizáciou Jednoty dôchodcov každoročne v jesennom mesiaci október pripravuje podujatie, ktoré je vyjadrením úcty, obdivu a poďakovaním seniorom za ich spoluprácu. Tohtoročného podujatia sa zúčastnili okrem členov Jednoty dôchodcov aj členovia iných organizácií v meste, ktorí patria do radov seniorov.

Primátor mesta Štefan Škultéty v príhovore všetkým poprial veľa životného elánu a veľa nápadov pri realizácií ich aktivít v novom Centre seniorov. Viceprimátorka Monika Pšenčíková zase poďakovala za spoluprácu predsedníčke Jednoty dôchodcov Marte Megovej, ako aj všetkým aktívnym členom tejto organizácie. Od začiatku podujatia vládla medzi seniormi príjemná atmosféra. V programe ich potešili deti z Rodinného centra Ovečka a žiaci ZUŠ. Dobrú náladu znásobilo vystúpenie hudobnej skupiny Duo Jamaha a voľný priestor sa odrazu zaplnil seniormi, ktorí všetkým dokázali, že ešte stále majú energie na rozdávanie. Veríme, že aj tohtoročné podujatie sa seniorom páčilo a prispelo aspoň trochu k spestreniu ich jesene života.


 
 

dnes je: 26.3.2019

meniny má: Emanuel

webygroup
ÚvodÚvodná stránka