Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Jednoduché a rýchle. Také bude platenie na FOOD FESTE v parkuVytlačiť
 

Žiadne čakanie na výdavok či peňaženka plná drobných mincí. Pri platbe za jedlo stačí jednoducho priložiť nabitý čip.

Pri organizácií podujatia FOOD FEST v parku sme sa snažili systém platenia čo najviac zjednodušiť. Na festivale nájdete veľa dobrého jedla, pojazdné reštaurácie na kolesách či predajcov ručne vyrábaných potravín a určite sa nikomu nebude chcieť loviť mince v peňaženkách. Hľadali sme preto systém, ktorý by zabezpečil pre návštevníkov jednoduché zaplatenie všetkých tých dobrôt a spokojných predávajúcich, ktorí svojich zákazníkov rýchlo obslúžia. A našli sme! Vytvorili sme si vlastnú menu.

Na festivale sa bude platiť bonmi. Jeden bon rovná sa jednému euru. Bony si dobíjate prostredníctvom zálohovaného čipu pri vstupe na festival v predajnom stánku. A aby bol proces  čo najrýchlejší, stánky na dobíjanie čipov budú dva. Nabitie čipu je možné v hotovosti aj platobnou kartou. Bony si môžete dobiť v ľubovoľnej sume, najmenšia dobíjaná čiastka je 5 bonov, to znamená 5 eur. Ceny jedla a nápojov budú uvedené v hodnote bonov. Kredit, ktorý návštevník nevyčerpá sa nevracia. Ceny sú nastavené a zaokrúhľované tak, aby návštevníci mali možnosť minúť nabitú sumu a neostával na čipoch zostatok.

SYSTÉM PLATENIA NA FOOD FESTE V PARKU

  • Pri vstupe na festival si v predajnom stánku dobijete zálohovaný čip v ľubovoľnej čiastke, najmenšia dobíjaná suma je 5 eur.
  • Všetko jedlo či nápoje, ktoré si na festivale budete chcieť kúpiť, zaplatíte prostredníctvom čipu.
  • Pri prečerpaní kreditu si čip môžete v kase opakovane nabiť

 

i_5225479.jpg


 
 

dnes je: 19.8.2019

meniny má: Lýdia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka