Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Informácia pre záujemcov o ambulantný predaj v Trenčianskych TepliciachVytlačiť
 

ambulantný predaj.jpgInformujeme záujemcov o ambulantný (pouličný/stánkový) predaj v Trenčianskych Tepliciach, že na takýto účel je podľa VZN č. 1/2015 o podmienkach predaja výrobkov a poskytovania služieb na trhových miestach v meste určené ako trhové  miesto priestranstvo  pri obchode na sídlisku Štvrť SNP 133. 

Mesto Trenčianske Teplice povoľuje používať ako  trhové miesto pešiu zónu v centre mesta (Kúpeľné námestie, Ul. T. G. Masaryka) len na príležitostné trhy (napr.: Festival ľudových remesiel, Burčiakový jarmok, Dni zdravia, Fašiangy atď.), ktoré sú  organizované Mestom Trenčianske Teplice alebo s jeho spoluprácou. Predaj je v tomto prípade tematicky zameraný, a nie je možné ho umožniť každému záujemcovi.

Ambulantný predaj v centre Trenčianskych Teplíc mimo príležitostných trhov nie je možný z dôvodu, že uvedené miesto je kúpeľným územím a ochranným pásmom liečivých zdrojov, na ktoré sa vzťahujú ustanovenia zákona 538/2005 Z. z. o prírodných liečivých vodách, prírodných liečebných kúpeľoch, kúpeľných miestach a prírodných vodách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. 


 
 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka