Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Filip Vavro sa stal novým poslancom MsZVytlačiť
 

DSC_5281.jpgNa ustanovujúcom zasadnutí Mestského zastupiteľstva mesta Trenčianske Teplice konanom dňa 10. 12. 2018 novozvolená poslankyňa pani Monika Pšenčíková, rod. Reháková sa ústnym prejavom vôle vzdala mandátu poslanca Mestského zastupiteľstva mesta Trenčianske Teplice. Na základe uvedeného došlo u menovanej v zmysle § 25 ods. 2 písm. c) zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov k zániku jej mandátu poslanca Mestského zastupiteľstva mesta Trenčianske Teplice.

zmysle § 192 ods. 1 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov platí, že ak zanikol mandát poslanca obecného zastupiteľstva, nastupuje ako náhradník kandidát, ktorý získal najväčší počet platných hlasov vo volebnom obvode, v ktorom zanikol mandát. V prípade rovnosti hlasov sa postupuje primerane podľa § 189 ods. 2 a 3.

S poukazom na vyššie uvedené skutočnosti, citované zákonné ustanovenia ako aj s poukazom na § 192 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov primátorka mesta Trenčianske Teplice týmto oznamuje nastúpenie náhradníka pána Filipa Vavra za poslanca Mestského zastupiteľstva mesta Trenčianske Teplice.

Menovaný na zasadnutí Mestského zastupiteľstva mesta Trenčianske Teplice konanom dňa 18. 12. 2018 zložil zákonom predpísaný sľub poslanca obecného (mestského) zastupiteľstva, čím sa ujal výkonu jeho funkcie.


Mgr. Zuzana Frajková Ďurmeková, primátorka mesta

 


 
 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka