Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Fašiangy v Tepliciach v duchu ekológie i spomienky na 100. výročie ČSRVytlačiť
 

Už v sobotu sa bude v Trenčianskych Tepliciach konať ďalší ročník obľúbených mestských fašiangov.

„Akciu pripravujeme v rámci jedného z nosných produktov cestovného ruchu destinácie - Plesovej zimy. Fašiangové zábavy už tradične dopĺňajú bohatú plesovú ponuku v našom meste a ja som rád, že tento rok ponúkame okrem pestrého programu aj zvýhodnené ubytovacie balíčky pre hostí, ktorí chcú v Tepliciach stráviť viac ako len sobotňajšie popoludnie. Cieľom je prilákať nových klientov, ktorí prídu do nášho mesta s cieľom spojiť liečivé termálne pramene a bohatú kultúrnu ponuku“ hovorí primátor mesta a predseda predstavenstva OOCR Štefan Škultéty.

i_4480665.jpgFašiangová sobota nadviaže na vlaňajšiu ekologickú novinku v kúpeľnom meste. Ako hovorí marketingový manažér OOCR Martin Jurikovič: „Nápoje, ktoré budú predávané na akcii, sa budú podávať v porcelánových zálohovaných šálkach, ktoré sú nielen priateľskejšie k životnému prostrediu, vedia ale zároveň poslúžiť ako suvenír pre návštevníkov. Len vlani si takýto suvenír odnieslo viac ako 70 návštevníkov.“

Okrem dobrého občerstvenia sa môžu návštevníci destinácie tešiť aj na bohatý kultúrny a sprievodný program. „Už tradíciou sa stal sprievod masiek. Tento rok to bude sprievod z partnerského Vsetína. I týmto si chceme pripomenúť 100. výročie vzniku spoločného štátu Čechov a Slovákov, demokratickej Československej republiky.

O dobrú náladu sa postarajú i vystúpenia cimbalovej a dychovej hudby, návštevníci sa budú môcť opäť bezplatne odfotiť vo fotoboxe. V rámci fašiangovej soboty budú takisto vypravené tri páry spojov historickej trenčianskej elektrickej železnice,“ dopĺňa Jurikovič.

Fašiangová sobota v Trenčianskych Tepliciach sa koná už túto sobotu 3. februára na Kúpeľnom námestí. Začiatok akcie je o 12.00. Po skončení akcie sa bude od 19.00 hodín konať v Kursalone v rámci Plesovej zimy Benefičný ples Hodiny deťom.
I touto cestou si Vás všetkých dovoľujeme srdečne pozvať.


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Smútočné oznamy

webygroup
ÚvodÚvodná stránka