Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Deti v knižniciVytlačiť
 

IMG_20190320_101931.jpgPri príležitosti Mesiaca knihy, ktorý sa traduje od roku 1955, postupne všetky triedy Základnej školy Andreja Bagara a staršie deti Materskej školy navštívili Mestskú knižnicu.

Niektoré z detí knižnicu poznali, ale iní ju navštívili po prvý raz. Zoznámili sa s chodom  knižnice, so  systémom  vypožičiavania  kníh, ich  označením, hľadaním, umiestnením  detských  kníh  v knižnici, čitateľským  preukazom a členským  poplatkom. Zistili, že knihy si môžu vybrať nielen podľa svojho veku, ale aj predmetu svojho záujmu, že ak si predsa len nebudú vedieť dať rady, vždy je k dispozícii pani knihovníčka.

Aby si Mestská knižnica v Trenčianskych Tepliciach udržala záujem zo strany verejnosti a prispôsobovala svoje knižné portfólio, musí neustále reagovať na dopyt čitateľov a trh s knižnými novinkami. Aj tento rok sa preto Mesto Trenčianske Teplice rozhodlo podať  žiadosť o finančnú podporu na rozšírenie knižničného fondu najmä o detskú literatúru a mimočítankové a povinné čítanie.

Súčasťou knižnice je momentálne aj výstava prác žiakov výtvarného odboru Základnej umeleckej školy v Trenčianskych Tepliciach.


 
 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka