Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Členovia Základnej organizácie JDS hodnotili aj voliliVytlačiť
 

DSC_0983.jpgÚlohou Jednoty dôchodcov Slovenska je v prvom rade chrániť záujmy seniorov a angažovať sa vo viacerých oblastiach. V tomto duchu pracuje aj ZO JSD v Trenčianskych Tepliciach pod vedením predsedníčky Marty Megovej. Dôkazom ich aktívnej činnosti a húževnatosti niektorých členov boli správy za rok 2017 a plán aktivít na rok 2018, ktoré odzneli na hodnotiacej členskej schôdzi.

Členskej schôdze sa zúčastnili primátor Štefan Škultéty a poslanec MsZ Pavol Sirotný. Prítomní boli aj členovia z okolitých členských organizácií JDS a Okresnej organizácie JDS. Primátor vyjadril členom ZO JDS vďaku za ich činnosť a za spoluprácu s mestom. Poprial im veľa tvorivých nápadov do budúcnosti a zároveň im oznámil, že mesto pracuje na príprave a prestavbe priestorov pre seniorov, kde sa môžu stretávať a tráviť čas s rovesníkmi.

Dôležitým bodom programu schôdze boli voľby nového výboru a členov komisií. Nový výbor bude nasledujúce štyri roky pracovať v zložení: Marta Megová, Viola Takáčová, František Greguš, Štefan Pagáč, Mária Masaryková, Soňa Václavová, Dagmar Hírešová, Mária Rešetková a Ing. Alena Nitrianska.


 
 
Zúčastníte sa Volieb do orgánov samosprávy obcí 10.11.2018?
 
 
76%

 
 
 
20%

 
 
 
4%

 
Počet hlasujúcich: 70
webygroup
ÚvodÚvodná stránka