Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Oznámenie o konaní kultúrnej alebo športovej akcie

Usporiadateľ verejných kultúrnych, telovýchovných, športových a turistických podujatí na území mesta Trenčianske Teplice je povinný písomne oznámiť organizovanie podujatia Mestu Trenčianske Teplice najneskôr 7 dní pred uskutočnením podujatia. V odôvodnenom prípade možno oznámenie podať aj v kratšom termíne. Zmeny údajov uvedených v oznámení je usporiadateľ podujatia povinný oznámiť bezodkladne.

Verejnými kultúrnymi podujatiami sú verejnosti prístupné divadelné, filmové a iné audiovizuálne predstavenia, koncerty, hudobné a tanečné produkcie, výstavy diel výtvarných umení, diel úžitkového umenia a prác ľudovej výtvarnej tvorivosti, festivaly a prehliadky v oblasti kultúry a umenia, tanečné zábavy a iné akcie v oblasti spoločenskej zábavy. Za kultúrne podujatia sa považujú aj verejnosti prístupné artistické produkcie, cirkusové a varietné predstavenia.

Verejnými telovýchovnými, športovými a turistickými podujatiami sa rozumejú telovýchovné, športové a turistické súťaže, stretnutia, turnaje, preteky a iné podujatia spojené s pohybovo-rekreačnou aktivitou občanov v oblasti telesnej kultúry, ktoré sú prístupné verejnosti.

Potrebné doklady

  • Oznámenie o usporiadaní verejného kultúrneho podujatia
  • Oznámenie  o organizovaní verejného športového podujatia


Tlačivá sú k dispozícii tu


Vybavuje
Mgr. Zdena Bunčáková
Tel.: 032 / 655 6720
e-mail: zdena.buncakova@teplice.sk


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka