Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Otázky a odpovede

Máte otázku o dianí v meste či v našej samospráve?
Tu je priestor na položenie vašej otázky.

Priestor pre vaše otázky

Pridať príspevok

 
pridané 27.1.2018 18:27:06

parkování

Prosím o sdělení, kde je možné parkovat v blízkosti hotelu Pax při týdenním pobytu v lázních. Má hotel Pax vlastní parkoviště?

Miloslav Jedlička , Pardubice


 

Dobrý deň. Parkovanie ubytovaných hostí v hoteli Pax je možné na ul. Ľ Štúra, prip. na Hurbanovej ulici.
Ubytovaný hosť si zakúpi na recepcii hotela parkovaciu kartu podľa dĺžky pobytu, ktorú umiestni na viditeľnom mieste vo svojom vozidle.
Táto karta oprávňuje držiteľa k státiu na vyhradených parkoviskách pre ubytovaných hostí a taktiež na verejných platených parkoviskách v meste Trenčianske Teplice

pridané 21.1.2018 08:44:39

kúpele v regióne

naša obec Žitná-Radiša patrí medzi obce zaradené do MAS Strážovské vrchy a nenašla som ju v zozname miest a obcí, ktoré majú zľavu na termálne bazény v tomto období...prečo?

Erika Škultétyová, Žitná-Radiša


 

Dobrý deň.
Zmluvy podpisuje spoločnosť Kúpele Trenčianske Teplice, a. s. vždy s konkrétnou obcou, nie MAS. To znamená, že Vaša obec neprejavila záujem o podpísanie zmluvy, a tým prišla o využívanie cenovo zvýhodnených služieb pre svojich občanov. Ešte stále je však možné sa do projektu Kúpele v regióne zapojiť. Stačí, aby sa štatutár Vašej obce obrátil na spoločnosť Kúpele Trenčianske Teplice, a. s., podpísal zmluvu a následne by občania mohli využívať finančne zvýhodnené služby – ešte v januári a februári 2018.

pridané 18.1.2018 13:02:32

Trencianske Teplice

Prosim Vas,kedy sa bude konat v tomto roku 2018 filmovy festival ?
Vzdy sa kona okolo 20 juna,bude tomu tak i tento rok ?

Dalogova Anna ,E-mail > anka@svf.stuba.sk


 

Dobrý deň. Plánovaný termín tohtoročného filmového festivalu je 21. – 24. 6. 2018.

pridané 17.1.2018 21:17:19

Zimna udrzba

Dobry den Kto ma na starost zimnu udrzbu v parku?

Miroslav Kohut


 

Dobrý deň, o zimnú údržbu sa starí vlastník Kúpeľného parku - Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.

pridané 15.1.2018 07:57:01

Výrub stromov pod ZO Sady pod Dedovcom

Dobrý deň. Všimol som som si, že nastal dosť veľký výrub stromov pod záhradkárskou osadou Sady pod Dedovcom. Bude sa tam niečo stavať?, alebo prečo taký veľký zásah do toho lesa?

Jozef Krovina


 
pridané 4.1.2018 23:54:58

Vila Nizza

Dobrý den,

jsem rodák z Teplic. Chtěl jsem se přijet podívat na svůj rodný dům (vila Nizza v ulici Šrobárova), ale doslechl jsem se, že tento dům již nestojí ač na mapě Google jsem ho ještě našel.
Jelikož jsem z poměrně vzdálené Plzně, byl bych rád za jakoukoliv informaci.
Byl bych rád i za informaci, na koho bych se případně v této záležitosti mohl obrátit.

S pozdravem
Miroslav Bednář, Plzeň
mbhr@seznam.cz

Miroslav Bednář


 

Dobrý deň.
Dopočuli ste sa správne. Objekt vily Nizza, ktorý bol postavený na pozemku parcela KN „C“ 793/2 v katastrálnom území Trenčianske Teplice, bol odstránený. V súčasnosti sa na predmetnom pozemku nenachádza žiadna stavba.

pridané 13.12.2017 16:08:02

parkovisko

dobrý deň,to parkovisko ca sa robí za domom snp1 je už dokončene?

frantisek


 

V danej lokalite došlo len k ďalšej úprave plochy medzi bytovým domom na Štvrť SNP 1 a oplotením areálu spoločnosti Kúpele Trenčianske Teplice a.s. Riešenie parkoviska a celkovej dopravnej situácie pred bytovymi domami SNP 1-5 bude predmetom nasledovných krokov v roku 2018. V prvom kroku bude vypracovaný projekt možnosti riešenia statickej a dynamickej dopravy na danom území. O tomto projekte bude verejnosť informovaná.

pridané 9.11.2017 19:26:04

Stary cintorin

Ako sa da opravit meno na virtualnom cintorine ? Nas otecko je pochovany na starom cintorine na H-48 a jeho meno bolo Jozef HUNDAK.

Jozef Hundak (syn). Jozef_hundak@hotmail.com


 

Dobrý deň. Kontaktujte prosím Technické služby na tel. 0326552542, určite chybu radi opravia v systéme.

pridané 19.10.2017 16:50:04

Mestský pozemok 708/1

Dobrý deň prajem,
moja otázka znie, či mestu nevadí, že firma SESTAV okupuje majetok mesta parcelu 708/1 pred obytným domom SNP 8. Dnes, dňa 19.10.2017 firma oplotila ďalšiu časť mestského pozemku a úplne zablokovala komunikáciu k obytnému domu SNP 8. Pýtam sa, ako sa má dostať sanitka, hasiči, smetiari a obyvatelia domu do obytného domu? Alebo sa to bude riešiť, keď sa niečo stane a už bude neskoro? Lebo pokiaľ to mestu nevadí, tak obyvateľom obytného domu SNP 8 to veru vadí. Žiadam mesto, ako majiteľa danej parcely, aby stav napravilo a umožnilo prístup cez mestský pozemok obyvateľom obytného domu SNP 8 a záchranným zložkám cez mestský pozemok.

Ľubomír Malacha


 

Dobrý deň.
Spomínaná vec bola riešená operatívne a prístup a príjazd k obytnému domu Štvrť SNP 8 je zabezpečený v maximálnej možnej miere z ohľadom na štádium výstavby.

pridané 22.8.2017 10:01:24

Cesta na Salaš

Dobrý deň prajem už v predošlom príspevku je spomínaná výstavba v k.ú.Kolačín s predpokladaním dátumom ukončenia 03/18. Chcela by som sa spýtať či sa plánuje aj oprava cesty smerom od Kaňovej smerom na Salaš. Nakoľko cesta je v dezolátnom stave (treba vidieť) a v letných mesiacoch chodíme veľmi radi s rodinou opekať na "salaš". Nakoľko sme z dubnice a je nám predá lepšie ist cez Kaňovu ako cez Teplice. A taktiež veľmi neprehľadná situácia v zákrutách pretože priľahlé porasty kríky stromy zasahujú do cesty. Ďakujem za odpoveď Lezová V.

Lezová V. Dubnica nad Váhom


 

Dobrý deň. Mesto neplánuje opravu danej komunikácie. Investor stavebného projektu v k.u. Kolačín prisľúbil, ze po skončení stavebných prac zrealizuje aj opravu najkritickejších častí tejto komunikácie.

pridané 7.8.2017 17:26:07

kosenie trávy

Dobrý deň pán primátor, chcem sa spýtať, kedysi nám pri dome kosili trávu technicke služby, dnes tomu tak nieje, dochádza ku konfliktom medzi rodinami. Chcem sa spýtať, či by to bol až taký veľký problém keby raz za čas pokosia. Jedná sa o uličku vedľa domu Pani Sirotnej na Partizánskej ulici / Červené Kopanice.

Ďakujem

Zuzana Janíková


 

Dobrý deň. Uvedenú uličku pokosili pracovníci Technických služieb mesta na základe upozornenia občanov a to 1x v priebehu leta 2017.
Do budúcnosti máme v pláne kosiť predmetnú uličku častejšie, hlavne
vo vegetačnom období.

S pozdravom
Ing. Vojtáš Karol, riaditeľ TsM

pridané 17.7.2017 16:04:09

parkovacie miesta

Pán primátor namiesto otázky Vám chcem poďakovať za rozšírenie miestnej komunikácie o pás na parkovanie na sídlisku SNP od pohostinstva Dubinka po predajňu CBA.Na pohľad malá vec,ale týmto ste určite prispeli k zvýšeniu bezpečnosti premávky na danej komunikácii.Ešte raz Vám ďakujem a myslím,že podobne zmýšľa každý obyvateľ tejto lokality.Vďaka!

D.KUŤKA


 

Vážený pán Kuťka,
ďakujem za Váš postreh a poďakovanie. Zároveň Vás chcem informovať , že vytvorenie parkovacích miest pri predajni CBA je súčasťou celkového rozširovania a vytvárania parkovacích miest v tejto časti sídliska. Okrem zvýšenia počtu parkovacích miest jednotlivé križovatky budú prehľadnejšie, pohyb účastníkov dopravnej premávky bude bezpečnejší. Všetky práce by mali byť ukončené v priebehu mesiaca august. Štefan Škultéty https://www.facebook.com/trencianske.teplice/?fref=ts

pridané 2.7.2017 11:50:31

Hazard (výherné automaty) v Trenčianskych Tepliciach ...

Pán Primátor, mám na Vás jednu otázku.
Prečo v našom malom krásnom kúpeľnom mestečku je toľko veľa herni s hracími automatmi? (v meste + na sídlisku) Viem, že mesto Trenčianske Teplice má z hazardu prospech vo forme vyberania dane z hazardu...
Na zváženie, stojí to naozaj zato, že ľudia (mladý + starý) si ničia svoj život, ale najmä ničia svoje rodiny a prichádzajú o svoje ťažko zarobené peniaze na hracích automatoch. Len kvôli tomu, aby mesto malo v pokladnici (v mestskej kase) o niečo viac finančných prostriedkov na rozpočet mesta...
Pán primátor, nedalo by sa to obmedziť na iba jednu herňu v celých Trenčianskch Tepliciach? Najlepšie riešenie by bolo úplne zakázať hazard (hracie automaty) v meste Trenčianske Teplice...
Nemyslím si, že je dobrý nápad zarábať peniaze na neštastí iných ľudí (gamblerstvo - závislosť na hracích automatoch), ktorý zato v podstate ani nemôžu a ani si nepripusita, že majú takú chorobu. Lepšie by bolo keby mesto efektívnejšie vyberalo daň za parkovanie. (v meste ale aj na sídlisku) Podľa mňa by išlo oveľa viac peňazí do mestskej pokladne za daň z parkovania ako za daň z hazardu...
Prosím Vás o odpoveď. Ďakujem S pozdravom,
Váš verný volič Norbert F. z Trenčianskych Teplíc

Norbert F. (Trenčianske Teplice)


 

Vážený pán Norbert,
v súvislosti s prevádzkou hracích automatov bola prijatá nová legislatíva, ktorá v značnej miere obmedzí podnikanie v tejto oblasti. Od 01. 01. 2018 už nebudú môcť byť hracie automaty v pohostinstvách a reštauračných zariadeniach. Naviac, vstup do herní bude prísne regulovaný a nebudú vpúšťaní napr. ľudia závislí na gamblerstve alebo osoby odkázané na sociálne dávky. Garantom udeľovania licencií pre tieto herne zostáva Ministerstvo financií SR (ďalej len MF), ako aj hlavným príjemcom poplatkov za tieto automaty. Na základe uvedeného budeme sledovať ako sa nové opatrenia MF uvedú do praxe a podľa tohto budeme prijímať opatrenia tak, aby bol tento druh podnikania regulovaný v rámci spoločensky akceptovaných noriem. Štefan Škultéty.

pridané 2.7.2017 11:47:55

Prenajom bytov v Narcise

Dobry den,chcela by som sa opytat ci je momentalne na prenajom volny niektory z bytov v Narcise? Dakujem.

Sandra Kissova


 

Vážená pani Kissová,
mestské nájomné byty na ul. M. R. Štefánika č. 2 (Narcis) sú momentálne obsadené. V prípade Vášho záujmu o pridelenie bytu si môžete podať na tunajší úrad na predpísanom tlačive žiadosť o pridelenie bytu.
V prípade, že Vaša žiadosť doplnená o predpísané doklady bude spĺňať podmienky čl. 2 a čl. 3 VZN č. 10/2014 o spôsobe prideľovania nájomných bytov, Vaša žiadosť môže byť vedená v evidencii žiadateľov o nájomný byt.
Štefan Škultéty

pridané 2.7.2017 11:45:37

Výstavba na salaši?

Dobrý deň,
prosím Vás čo za výstavba sa chystá na Salaši? (na lúke nad Salašom resp. nad tým altánkom, kúsok od asfaltky z Gogolky na bývalé smetisko). Je tam postavená unimobunka so strážnym psom, Toi-toika, zaparkované bágre a veľká tatrovka.. Oficiálne sú tieto miesta stále evidované ako Orná pôda, prípadne TTP a tabuľka kúsok odtiaľ zakazuje jazdu na štvorkolkách, tak kto povolil vstup takýmto ťažkých mechanizmom?
Ďakujem

Monika Olejníková


 

Vážená pani Olejníková,
v katastri mesta Trenčianske Teplice nie je plánovaná žiadna výstavba. Takúto výstavbu neumožňuje ani platný Územný plán mesta Trenčianske Teplice, keďže uvedené plochy sú definované ako trvalé trávnaté porasty a orná pôda. Tieto pozemky sú však primárne vo vlastníctve súkromných osôb. Tieto majú právo nakladať s týmto majetkom a aj si ho označovať.
Stavba „SÍDELNÝ ÚTVAR PRI SALAŠI“ povolená Mestom Nová Dubnica rozhodnutiami vydanými dňa 18.2.2016 pod č. s. VÚPaD/2621/2015/Gá a VÚPaD/2622/2015/Gá v katastrálnom území Veľký Kolačín sa začala realizovať v 04/16. Miestna komunikácia začínajúca pri Kaňovej (napojená na cestu II/516 Trenčianska Teplá – Bánovce nad Bebravou) vedúca cez k. ú. Trenčianske Teplice je záložnou komunikáciou pre prejazd mechanizmov a občasný prejazd nákladných vozidiel zabezpečujúcich odvoz drevnej hmoty, dopravu stavebného materiálu na stavenisko a zásobovanie PHM podľa POV (projektu organizácie výstavby). Časť nespevnenej prístupovej komunikácie sa spevní štrkodrvou a po ukončení výstavby bude upravená do pôvodného stavu. Predpokladaný termín využívania komunikácie 11/2015 až 3/2018.
Štefan Škultéty

pridané 2.7.2017 11:43:36

Zámky lásky

Dobrý deň!
Prosila by som odpoveď na moju otázku, týkajúcu sa "zámkov lásky", ktoré sme pri prechádzke v parku objavili na Novom Moste slávy. Prečo sú tam? Všimol si to niekto z kompetentných? Doposiaľ sa tam nikdy nenachádzali a domnievam sa, že by tomu malo byť tak i naďalej. Nie je predsa dôstojné, aby sa tento Most slávy, kde sú umiestňované plakety ocenených umelcov, časom zmenil na miesto plné kovových zámkov. S týmto neduhom si poradili i väčšie metropoly - Paríž, Praha... Bolo by teda správne, aby spomínaný Most naďalej slúžil len poslaniu, pre ktoré bol určený. S pozdravom Dr.Zlatošová.

Dagmar Zlatošová


 

Dobrý deň pani Zlatošová,
ďakujeme za Váš postreh. Samozrejme, tak ako aj Vy píšete, aj z našej strany považujeme „zámky lásky“ na Moste slávy za nedôstojné. Tie, ktoré sa tam nachádzali, boli odstránené.
Štefan Škultéty

pridané 2.7.2017 11:41:25

Nebezpečná jednosmerka

Dobrý deň, dnes mi skoro zrazilo syna letiace auto asi 60km rýchlosťou v jednosmerke popri železničnej trati! Nedá sa s tým niečo urobiť? Dať značku povolenu rýchlosť 30km? šak toto je nemožné ako tú lietajú. Alebo namontovať aspon tri spomalovače. Ďakujem. Bajzíková

Jana Bajzíková


 

Vážená pani Bajzíková,
Mesto nemá právomoc si svojvoľne určovať maximálnu rýchlosť na cestných komunikáciách. Avšak v najbližšom období (mesiac október) plánuje umiestniť spomaľovače, ktorých cieľom bude obmedziť rýchlosť vodičov prechádzajúcich týmto úsekom.
Štefan Škultéty

pridané 2.7.2017 11:38:55

Ochotnícke divadlo

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či tu v Tepliciach existuje nejaký ochotnícky divadelný súbor. Ak áno, prosil by som o kontakt.

Mgr. Viliam Sedlár


 

Vážený pán Sedlár,
divadelný ochotnícky súbor v našom meste neexistuje. V prípade, že máte záujem dozvedieť sa viac o kultúrnych aktivitách v našom meste, kontaktujte, prosím, Mgr. Zdenu Bunčákovú (mail: zdena.buncakova@teplice.sk; tel. č.: 032/6556720).
Štefan Škultéty

pridané 2.7.2017 11:36:16

Hurbanova ulica

Dobrý deň, chcel by som sa kompetentných spýtať, či sa neuvažuje o oprave Hurbanovej ulice, medzi obyvateľmi nazývanej TANKODROM. Vodič neznalý pomerov tu ľahko môže prísť o nápravu. Po Hurbanke treba jazdiť veľmi opatrne. Ulica je dosť frekventovaná aj tým, že je po celej dĺžke ako parkovacia zóna.

Mgr. Viliam Sedlár


 

Dobrý deň pán Sedlár,
Mesto Trenčianske Teplice momentálne nedisponuje finančnými prostriedkami na generálnu opravu Hurbanovej ulice. Pri príprave rozpočtu mesta na rok 2017 bude snaha vyčleniť prostriedky na opravu najkritickejších častí tejto ulice.
Štefan Škultéty

pridané 2.7.2017 10:30:22

poďme sa zamyslieť ...

Vážený pán primátor. Chcem sa Vás opýtať, že či Vám nieje "blbé" vyberať peniaze na parkoviskách, ktoré sú v katastrofálnom stave... Určite viete, že na hlavnom parkovisku sú jamy pri ktorých si neznalý vodič, akurát auto poškodí. Ďalej ul, Hurbanova, ako to už bolo spomenuté: jamy, výtlky no skrátka krásna vizitka, za ktorú treba platiť 1€ na 2 hod. Stále tvrdíte, že niesu peniaze... no ja sa pýtam, kam smerujú peniažky z parkovného ??? Nebolo by vhodné tie peniaze investovať do vytvárania nových p. miest a nie stále len skracovať pôvodné ??? Prečo sa nepozriete na parkovanie pred bytovkami SNP 78 - 88, kde keď sa vrátim večer z práce tak darmo krúžim a hľadám miesto. Nemyslím si a to nie som sám, že táto p. politika v našom meste prinesie pozitívum, jak pre hostí, tak pre domácich.

Ján Krčalík


 

Vážený pán Krčalík,
dovolím si Vám zodpovedať na Vaše otázky.
Občania Trenčianskych Teplíc ako držitelia rezidenčných parkovacích kariet majú bezplatné parkovanie na celom území mesta Trenčianske Teplice okrem ulíc Štúrovej a Jesenského.
Vami spomínané jamy v centrálnej časti parkoviska boli odstránené.
Taktiež treba povedať, že nemôžem súhlasiť s Vaším hodnotením Hurbanovej ulice. Značná časť tejto komunikácie je vo veľmi dobrom stave a nevyžaduje žiadne opravy. Niektoré úseky druhej časti tejto komunikácie sa bude snažiť Mesto riešiť v nasledovnom období.
Mesto má intenzívny záujem riešiť problém statickej a dynamickej dopravy na sídlisku. Preto pripravuje projektovú dokumentáciu na vytvorenie nových parkovacích miest, ktoré by mohli byť vybudované už v roku 2017.
Štefan Škultéty

pridané 2.7.2017 10:28:16

Parkovanie na uliciach Bagarova a Pod Klepáčom

Dobrý deň !
V poslednej dobe sa rozmohlo parkovanie ubytovaných hostí v penziónoch na týchto dvoch uliciach, kde obmedzujú domácich v prejazde, parkovaní a vjazdoch do garáží. Keď ich upozorníme že tu nie je parkovisko, a požiadame ich aby zaparkovali na Hurbanovej ulici - odpoveď znie že tam je parkovanie spoplatnené. Nemali by majitelia penziónov zabezpečiť parkovanie svojich hostí ? - nech im zaplatia parkovné ! Najhoršie je, že začali parkovať v kopci hneď v križovatke ulíc Bagarova a Pod Klepáčom, kde nebezpečne obmedzujú plynulosť a bezpečnosť premávky a to nehovoriac že začína zimné obdobie. Pevne dúfam že s tým niečo urobíte v prospech občanov týchto ulíc. Veľmi pekne Vám ďakujem. PS : dúfam že to nevyriešite zase kvetináčmi. Ďakujem

Vladimír Blaho


 

Vážený pán Blaho,
tento problém už evidujeme aj vďaka ďalším podnetom občanov bývajúcich v danej lokalite. Uvedenou témou sa v najbližšom období bude zaoberať príslušná komisia, na ktorú budú pozvaní aj samotní občania. O jej zasadnutí budeme informovať prostredníctvom internetovej stránky mesta.
Štefan Škultéty

pridané 2.7.2017 10:24:22

Kondicia mesta

Preco su Teplice v tak zlej kondicii? Co je za tym? nie je to pekna vizitka pre mesto.

Peter Novák


 

Dobrý deň pán Novák,
na otázku ohľadom finančnej kondície nášho mesta som odpovedal priamo na zasadnutí Mestského zastupiteľstva v Trenčianskych Tepliciach, ktoré sa uskutočnilo dňa 30. 11. 2016. Záznam si môžete pozrieť v rubrike Videoarchív zasadnutí MsZ.
Štefan Škultéty

pridané 2.7.2017 10:20:44

WEB Kamera

Dobrý deň. Keď chodím po meste vidím občas na domoch kamery. Na internete sa mi ukáže pri "Trenč.Tepliciach" obrázok Mierového v TN.

Peter Dlhoš


 

Dobrý deň,
priznám sa, že nerozumieme Vašej otázke. Mesto Trenčianske Teplice disponuje bezpečnostnými kamerami, ktoré sú inštalované na verejných priestranstvách a spravuje ich mestská polícia. Prenos z nich nie je voľne šíriteľný cez internet.
Štefan Škultéty

pridané 2.7.2017 10:15:42

STROMY V PARKU OREZ

Chcem sa spytať kedy budete vykonavat bezpečnostný orez stromov v kupelnom parku? alebo čakate kým zase snoha niekoho zabije? Krasny park ale tie stromy nikto sa one nestara ziadny arboretista ..niektore stare konare vo vetre priamo ohrozuju zivot a zdravie obyvatelov a navstevnikov mesta a kupelov..neviem komu patri park..treba to riesit! dakujem

Marián Pačikovský


 

Dobrý deň pán Pačikovský,
park je vo vlastníctve spoločnosti Kúpele Trenčianske Teplice a.s. Mesto Trenčianske Teplice v súčasnosti hľadá s majiteľom riešenia revitalizácie tohto parku. Zároveň Vás môžem informovať, že bol vykonaný dendrologický prieskum – inventarizácia drevín a tiež i funkčno-priestorová analýza, z ktorých vyplynuli určité povinnosti vlastníka parku a ktoré bude postupne realizovať.
Štefan Škultéty

pridané 2.7.2017 10:08:08

Neporiadok po ťažbe v lese

Dobrý deň prajem, pán primátor,
keďže ste ignorovali moju otázku zo 14.10.2016, týkajúcu sa povinnosti nájomcu vyčistiť les po ťažbe dreva, vraciam sa opätovne k tomuto problému. Dal som si tú prácu a v registri zmlúv som našiel, že podľa Nájomnej zmluvy o prenájme lesných pozemkov zo 14.9.2012 vyplýva nájomcovi IBO s.r.o. Trenčín podľa Článku VI. bod 11 nasledovná povinnosť: Nájomca sa zaväzuje priebežne čistiť mestské lesy, predmet nájmu od odpadu, ktorý vznikol pri užívaní predmetu nájmu v zmysle odst. IV. tejto zmluv...atď.
Ako a kedy zabezpečíte, aby si nájomca túto povinnosť v lesoch na Červených Kopaniciach (neviem, ako to je v ostatných častiach v okolí Teplíc)bezo zvyšku splnil? Ďakujem

Milan Kňažek


 

Vážený pán Kňažek,
na otázky ohľadne ťažby a údržby mestských lesov sme sa už niekoľkokrát vyjadrovali v tejto sekcii. Tak ako píšete, Mesto Trenčianske Teplice má podpísanú zmluvu so spoločnosťou IBO s.r.o., ktorá sa stala víťazom verejnej obchodnej súťaže „Prenájom mestských pozemkov vo vlastníctve Mesta Trenčianske Teplice v k. ú. Trenčianske Teplice“. Z tejto zmluvy vyplývajú jednotlivé práva a povinnosti oboch účastníkov uvedenej zmluvy. Mesto Trenčianske Teplice na pravidelnej báze vyhodnocuje jednotlivé povinnosti tohto nájomcu. Na najbližšom rokovaní so spol. IBO s.r.o. bude prerokovaná aj táto povinnosť, ktorú uvádzate v lokalite Červené Kopanice. Následne Vás budeme informovať.
Štefan Škultéty

Smútočné oznamy

Smútočné oznamy

webygroup
ÚvodÚvodná stránka