Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Akcie

22.3.2018   14:00

Diabetes 22-3-2018.jpg

Mestská knižnica

DIABETES A RIZIKOVÉ FAKTORY ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU

Diabetes mellitus má dnes stúpajúci trend a môžeme ho zaradiť medzi chronické neinfekčné ochorenia. Kvalita života človeka s týmto ochorením je do značnej miery ovplyvnená vedomosťami, ktorými jedinec disponuje. Týmto príspevkom chceme poukázať na potrebu vzdelávania ľudí s týmto ochorením, predovšetkým z hľadiska životného štýlu, ktorý dokáže do značnej miery ovplyvniť kvalitu života diabetika.


 

24.3.2018   18:00

Krok 24-3-2018.jpg

Reštaurácia R-Club

Koncert bluegrassovej kapely KROK


 

24.3.2018   19:00

Červená volavka 2.jpg

Kino Prameň

ČERVENÁ VOLAVKA

Baletky, ktoré musia predčasne ukončiť svoju kariéru, to nemajú jednoduché. Celý svoj život venovali len tancu a ich príprava na skutočný život nie je dokonalá. Až na maximálnu sebekázeň a vôľu dohnanú až do krajnosti. Bývalá primabalerína Dominika Jegorovová (Jennifer Lawrence) žije v Rusku a so svojou matkou čelí bezútešnej a neistej budúcnosti. Vďaka tomu sa stáva ľahkou korisťou ruských tajných spravodajských službách a dostáva sa do ich kurzu, v ktorom sa školia "volavky". Tu prebieha tvrdý výcvik, ktorého cieľom je naučiť svoje "žiačky", aby v roli profesionálnych zvodkýň využili svoje telo a myseľ ako dokonalé zbrane.

Vstupné: 5 €/ s Rezidenčnou a Teplickou kartou 4 €
Zľavy platia iba pri kúpe vstupenky v pokladni kina.
Vstupenky je možné zakúpiť hodinu pred premietaním každého filmu v pokladni kina alebo online: http://www.kino.teplice.sk/


 

23.3. - 24.3.2018   22:00

Kúpele Zelená žaba

NOČNÉ SAUNOVANIE

Exkluzívny vonkajší saunový svet otvorený do 24.00 hod.


 
ÚvodÚvodná stránka