Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Trenčianske TepliceHľadať
 
 

Interpelácie

INTERPELÁCIE z MsZ Trenčianske Teplice zo dňa 18.12.2018

Poslanec Ing. Marián Takáč sa zaujímal  o to, že kedy sa bude kolaudovať zrekonštruované parkovisko v časti SNP 1 až 5 a taktiež sa zaujímal o SNP 7 až 11.

Za MsÚ odpovedala pani primátorka Mgr. Zuzana Frajková Ďurmeková, ktorá uviedla, že do dnešného dňa (18.12.2018) ešte neprebehla kolaudácia a následne udelila slovo  Ing. Milošovi Mičegovi, referentovi pre bývanie, dopravu, stavby a investičnú výstavbu MsÚ Tr. Teplice, ktorý  uviedol :  V prípade, že ak zajtra (19.12.2018) preberie parkovisko fyzicky, bude sa môcť dať do predčasného užívania a parkovisko 1 -5 – nedostatky, ktoré tam boli a ešte neboli odstránené sa uvedú do zápisnice o odovzdaní a prevzatí stavby, tam už kolaudácia prebieha. Určite sa však počas zimy budú dať využívať predmetné plochy na parkovanie.Poslanec Ing. Marián Takáč navrhol, aby sa interpelácie poslancov zverejňovali na webovej stránke mesta.

Primátorka Mgr. Zuzana Frajková Ďurmeková uviedla, že interpelácie sú súčasťou zápisnice a majú byť odovzdané v písomnej forme, ale že s touto požiadavkou v zásade nie je problém.


 


 

dnes je: 20.2.2019

meniny má: Lívia

webygroup
ÚvodÚvodná stránka